Mesaj gönder
Ev >

Sichuan Herun Yixin Technology Co., Ltd. Şirket Profili

Sichuan Herun Yixin Technology Co., Ltd.
We are a very strong enterprise. How strong is it? I won't introduce it here. FeeWe are a very strong enter
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Şimdi İletişime Geçin
Sichuan Herun Yixin Technology Co., Ltd.
Sichuan Herun Yixin Technology Co., Ltd.
Sichuan Herun Yixin Technology Co., Ltd.
Sichuan Herun Yixin Technology Co., Ltd.
Sichuan Herun Yixin Technology Co., Ltd.
Sichuan Herun Yixin Technology Co., Ltd.
Company Details

Main Market:

Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında

Business Type:

Dağıtıcı/toptancı , İthalatçı , İhracatçı , Şirket ticaret , Satıcı

Brands:

Antminer, Whatsminer, Avalon, Goldshell

Çalışan Sayısı::

>50

Yıllık satış::

100000000-200000000

Bilgisayarı dışa aktar::

70% - 80%

Introduction

Şirket hakkında

 

Merkezi Chengdu, Sichuan, Çin'de bulunan Sichuan HeRun YiXin Technology Co., Ltd., Çin'deki Asic Mining Machines'in üç büyük tedarikçisinden biridir.

Bu alanda deneyimli bir tedarikçi olarak firmamız, Bitmain, Innosilicon, Canaan, MicroBT ve Goldshell gibi Asic üreticileri ile yakın işbirliğine sahiptir ve çok sayıda en son madencilik makinesi modelini tedarik edebilmektedir.

Şu anda Novosibirsk, St. Petersburg, Moskova, Rusya'da profesyonel mayın tarlası var.Mayın sahasının her yerde güvenli bir şekilde çalışmasını garanti edebiliriz, aynı zamanda profesyonel makine test noktalarına ve makine bakımına sahibiz. size daha profesyonel işletme ve bakım teknolojisi ve yönetimi sunar.Madencinizi dünyanın her yerinden gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.

Madencilik makinelerimiz dünya çapında 120'den fazla ülkeye ihraç edildi ve 1 milyondan fazla madencilik makinesi yurt dışına sevk edildi.Ayrıca madencilerin test edilmesi ve stoklanması için Çin'deki Sichuan, Xinjiang ve Guangdong Eyaletinde 3 depomuz var.Gümrükleme, satış sonrası, hızlı teslimat ve diğer hizmetlerde zengin deneyimlerimiz var.

 

 

Chengdu Şirketi

 

Çin Sichuan Herun Yixin Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Çin Sichuan Herun Yixin Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Sichuan Herun Yixin Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Sichuan Herun Yixin Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

 

 

Service

Şirket Hizmeti:

 

Çin Sichuan Herun Yixin (Chengdu) Co., Ltd., çeşitli bitcoin, Ethereum, fail madeni paralar ve madencilik makinesi barındırma konusunda uzmanlaşmış, müşterilerine güvenilir madencilik makinesi barındırma ve kaliteli madenciler sunmaktadır.Şirket, insan odaklılık ilkesi doğrultusunda "kalite ve itibar konuları" temel politikasına bağlı kalmaktadır.Şirket, Çin'de Sichuan Chengdu'da bulunmaktadır.Müşterilerin ihtiyaçlarını ilk etapta alıyoruz ve müşterileri memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.Toplumun ve müşterilerin güvendiği bir şirket olmak için hiçbir çabadan kaçınmayacağımızı taahhüt ederiz.

History

Şirket Geçmişi:

 

Ekim 2013: Chengxin Computer Technology Co., Ltd. Hubei Eyaletinde kurulan ilk şirketimizdi. Şirket başlangıçta cips ve cpus gibi bilgisayarlara odaklandı.

 

Haziran 2015: Şirketin kurucusu blok zinciri işini keşfetti ve ardından birkaç yıllık araştırmadan sonra yavaş yavaş Madenciliğe girdi ve sonunda madenci işine başladı.

 

Eylül 2018: Asic madencilik makinelerinin iç ticaret işinden esas olarak sorumlu olan Sichuan Herun Yixin Technology Co., LTD kuruldu.Kısa süre sonra şirket kendi maden üssünü kurdu.

 

Mart 2021'den bugüne: Şirket, dünya çapında madenci ticareti ve barındırma işine başladı ve küresel hizmetler elde etmek için çabaladı.

 

Şirket kurulduğundan beri, St. Petersburg, Novosibirsk, Moskova, Rusya'da kendi maden sahamızı kurduk.Müşteriler makinelerini Asic madenci barındırma yapmak için gönderebilir ve biz de makineleri onarabiliriz.

Our Team

Ekibimiz hakkında:

 

Sichuan HeRunYiXin Technology Co., Ltd., yeni teknoloji ve profesyonel yönetime sahip bir şirkettir.Şirketin seçkin kadrolarından bazıları İngiltere, Avustralya, Singapur ve Fransa'daki Montpellier Üniversitesi'ndendir, ekip üyemiz birbirine güvenir, birbirlerinden öğrenir, bir hedefe ulaşır, içtenlikle iletişim kurar, bu nedenle ekibimiz uyumla doludur.

Şirketin bilim ve teknoloji gelişimi, yönetimi güçlendirir, şirketi gelişme yoluna götürür."Yüz Yıllık Klasik Bir HeRun Şirketi" inşa etmek için, aynı zamanda, yeni maden endüstrisi gelişimi için istikrarlı bir yoldan yararlanmaya devam ediyoruz.Şirketin stratejik planının uygulanmasıyla, şirket adım adım denizaşırı ticaret, denizaşırı madenci barındırma, entegre hizmet modeli olarak denizaşırı bakım, dünyanın her yerinden müşterilerimize eşlik edecek.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite ASIC Madenci Makinesi Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2023 asics-machines.com . Her hakkı saklıdır.